Nowy Burmistrz

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 10 z 18

WIOSNA- RADOSNA GOŚĆ 17-03-11 18:17

W ratuszu radość. Na pytanie co się stało uśmiechnięte twarze odpowiadają, że Burmistrz ozdrowiał , przejrzał na oczy . Wraca normalność chęć do pracy . Dzięki Pani Iwonie, Jadwidze i osobom ich popierającym Górowo przestaje być pośmiewiskiem.Jeszcze trochę tych kropelek,odkręcić te głupoty wprowadzone przez obcy zaciąg i wrócimy na normalne tory.Oby zdrowie pozwoliło wytrwać w tych postanowieniach. Takiego Burmistrza wybierali mieszkańcy i takiego Burmistrza chcą mieć jakim jest od poniedziałku(14.03).Jeszcze oczekujemy takiej postawy od Prezesa ZGM-u, poznał już pracowników ich zaangażowanie i oni poradzą sobie sami bez wyprowadzania ogromnych pieniędzy dla obcych.

Odpowiedz Cytuj
Ciekawie GOŚĆ 17-03-11 20:21

Tak od 21 marca wiosna,ale twój optymizm jest przedwczesny to kolejna intryga tym razem jakieś nowe osoby w tym cyrku.Żenada.

Odpowiedz Cytuj
Nowy GOŚĆ 19-03-11 11:57

Jak długo będzie strona Urząd Miasta w budowie?Kiedy będą podane nazwiska aktualnych pracowników ratusza?

Odpowiedz Cytuj
Tak GOŚĆ 19-03-11 12:24

Takiego maja tam oszczędnościowca powinien zadbać o to,aby mieć porządnego informatyka.Nic nie ma ani na stronie , ani na bipie , a może za dużo czasu poświęca na stronę osp by podlizać się oszczędnościowcowi ?.

Odpowiedz Cytuj
Kierownik GOŚĆ 19-03-11 18:51

Popatrz na stronę jak widzisz znak STRONA w BUDOWIE to jest jasne to taki nowy znak w informatyzacji Urzędu Miasta Górowo Iławeckie.

Odpowiedz Cytuj
Też GOŚĆ GOŚĆ 20-03-11 16:57

Odwal się od informatyka !!!! Zazdrościsz że  stronę OSP odwiedziło ponad 60 tyś internautów ! Nie opluwaj publicznie ludzi  ! 

Odpowiedz Cytuj
Tak GOŚĆ 20-03-11 18:36

Widać dla tego GOŚĆ GOŚĆ przydałaby sie dobra lekcja DOBREGO WYCHOWANIA.Co to znaczy odwal się od informatyka.??? Ja zwróciłem uwagę na niechlujstwo i totalny chaos informacyjny na stronie Urzędu Miasta i BIP-ie.I swoje zdanie podtrzymuję może ktoś spojrzy na to poważnie i odpowiedzialnie bo Ustawa o Informacji do czegoś zobowiązuje.

Odpowiedz Cytuj
Nie zdziwiona GOŚĆ 22-03-11 12:38

Wcale mnie brak informacji nie zaskakuje bo czym tu sie chwalić "doradcą" , "oszczędnościami" - których nie ma BiP dno pustka.Nie ma Uchwał Rady Miasta ,a nowa strona "w budowie" chuba ma na celu wymazanie wszystkich osiągnięc byłego burmistrza i pokazanie "nowego"gwiazdora co jak dotąd "informatykowi " - wazeliniarzowi się udaje.

Odpowiedz Cytuj
Rafał GOŚĆ 24-03-11 12:07

Takiej" strony "to nigdy nie było.!!!

Odpowiedz Cytuj
Zawiedziony GOŚĆ 25-03-11 16:40

Wybralista to Mata "oszczędniowcta" toz to pupil pani zysmanowicz.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://gorowoilaweckie.istrefa.com

istrefa gmina Górowo Iławeckie | istrefa powiat bartoszycki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Górowo Iławeckie - miasto, gmina miejska, powiat bartoszycki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 11-220


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem