Nowy Burmistrz

Strona 9 z 18

Agata GOŚĆ 04-03-11 20:27

Trzeba było myśleć w czasie wyborów,a nie narzekacie teraz.Wiadomo było ,że tańsza woda i ścieki,tansze ciepło,praca dla bezrobortnych 12 miesięcy itd.to były pospolite KŁAMSTWA.Wszystko drożeje nosniki energii itd.a tu takie bzdety ,ale nauczyciel "dobrze mówił".Tak jak kiedyś powiedziano "CHCIELIŚTA TO MATA".

Mario GOŚĆ 07-03-11 12:54

Kto chce prace musi dostać się do zakładu karnego w Kamińsku.dodatkowo skazani chodzą codziennie po śmietnikach i zbierają surowce wtórne,żeby mieć dodatkową kasę.bezdomni z Górowa mają dodatkową konkurencję od pana burmistrza.

Gienek GOŚĆ 07-03-11 18:11

Oby szybciej czas leciał i było coraz bliżej do referendum.

Donald GOŚĆ 07-03-11 18:57

Słyszałem że już jest mobbing w Z.G.M jakaś gówniara chodzi i straszy że za palenie fajek,wylecą z roboty.Oczywiście to przyjaciółka kostki i baczewskiego.

Baldy GOŚĆ 09-03-11 10:25

Oczywiście dwaj nieudacznicy i bufony.

Wniebowzięty GOŚĆ 11-03-11 23:16

Takiego doskonałego burmistrza górowo jeszcze nie widziało a jakie atuty- nauczyciel cos wspaniałego i polnista -coś pieknego, zeby tylko liczyc umiał i sie nie przeliczył.Bo rozliczą Ciebie brachu po czynach a nie jak w szkole po ilości przepracowanych godzin.życze sukcesów

Gość GOŚĆ 13-03-11 12:41

Ludzie róbta coś bo tak być nie może,

Wyborca GOŚĆ 13-03-11 16:56

Róbta coś??? A gdzie byłaśeś jak trwała kampania czego mogliście się spodziewać po tym nauczycielu.Tu trzeba pracować to nie szkoła,że zadał i nikt nie rozliczy tu są konkrety,a nie zabawa.Dlatego "dpradca"mu był potrzebny.Kretyństwo.!!!

Rudy donek GOŚĆ 13-03-11 18:59

Dajcie sobie siana!! Przeciez on jest burmistrzem ledwie kilka miesięcy!!! Przez ten czas żaden człowiek nie uczyni w tym mieście cudów, a tym bardziej w tak nienawistnym społeczeństwie jak wasze. Bubeła co zrobił?? Wielkie gó..no!! Dajcie człowiekowi 1-2 lata wtedy zobaczymy i rozliczymy. A wy beczycie jak dorzynane owce. Mam nadzieję, ze rozwali tą klikę w Górowie. Same znajomki i układziki.

Gość GOŚĆ 13-03-11 20:20

Takiej układanki znajomków i układzików,nepotyzmu,mobbingu to nie ma w żadnym mieście w Polsce.Oszukiwanie Wyborców to najwiekszy skandal.Ten pan był w Radzie Miasta był przewodniczącym tejze rady.Ale jemu chodziło nie o mieszkańców zawierzył nawiedzonej pielęgniarce i nie potrafi nic zrobić sam.Musiał wziąć "doradcę".Juz pokazał co potrafi i ten pan jak ma odrobine honoru to powinien zrezygnować.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://gorowoilaweckie.istrefa.com

istrefa gmina Górowo Iławeckie | istrefa powiat bartoszycki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Górowo Iławeckie - miasto, gmina miejska, powiat bartoszycki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 11-220


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem