Nowy Burmistrz

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 9 z 18

Agata GOŚĆ 04-03-11 20:27

Trzeba było myśleć w czasie wyborów,a nie narzekacie teraz.Wiadomo było ,że tańsza woda i ścieki,tansze ciepło,praca dla bezrobortnych 12 miesięcy itd.to były pospolite KŁAMSTWA.Wszystko drożeje nosniki energii itd.a tu takie bzdety ,ale nauczyciel "dobrze mówił".Tak jak kiedyś powiedziano "CHCIELIŚTA TO MATA".

Odpowiedz Cytuj
Mario GOŚĆ 07-03-11 12:54

Kto chce prace musi dostać się do zakładu karnego w Kamińsku.dodatkowo skazani chodzą codziennie po śmietnikach i zbierają surowce wtórne,żeby mieć dodatkową kasę.bezdomni z Górowa mają dodatkową konkurencję od pana burmistrza.

Odpowiedz Cytuj
Gienek GOŚĆ 07-03-11 18:11

Oby szybciej czas leciał i było coraz bliżej do referendum.

Odpowiedz Cytuj
Donald GOŚĆ 07-03-11 18:57

Słyszałem że już jest mobbing w Z.G.M jakaś gówniara chodzi i straszy że za palenie fajek,wylecą z roboty.Oczywiście to przyjaciółka kostki i baczewskiego.

Odpowiedz Cytuj
Baldy GOŚĆ 09-03-11 10:25

Oczywiście dwaj nieudacznicy i bufony.

Odpowiedz Cytuj
Wniebowzięty GOŚĆ 11-03-11 23:16

Takiego doskonałego burmistrza górowo jeszcze nie widziało a jakie atuty- nauczyciel cos wspaniałego i polnista -coś pieknego, zeby tylko liczyc umiał i sie nie przeliczył.Bo rozliczą Ciebie brachu po czynach a nie jak w szkole po ilości przepracowanych godzin.życze sukcesów

Odpowiedz Cytuj
Gość GOŚĆ 13-03-11 12:41

Ludzie róbta coś bo tak być nie może,

Odpowiedz Cytuj
Wyborca GOŚĆ 13-03-11 16:56

Róbta coś??? A gdzie byłaśeś jak trwała kampania czego mogliście się spodziewać po tym nauczycielu.Tu trzeba pracować to nie szkoła,że zadał i nikt nie rozliczy tu są konkrety,a nie zabawa.Dlatego "dpradca"mu był potrzebny.Kretyństwo.!!!

Odpowiedz Cytuj
Rudy donek GOŚĆ 13-03-11 18:59

Dajcie sobie siana!! Przeciez on jest burmistrzem ledwie kilka miesięcy!!! Przez ten czas żaden człowiek nie uczyni w tym mieście cudów, a tym bardziej w tak nienawistnym społeczeństwie jak wasze. Bubeła co zrobił?? Wielkie gó..no!! Dajcie człowiekowi 1-2 lata wtedy zobaczymy i rozliczymy. A wy beczycie jak dorzynane owce. Mam nadzieję, ze rozwali tą klikę w Górowie. Same znajomki i układziki.

Odpowiedz Cytuj
Gość GOŚĆ 13-03-11 20:20

Takiej układanki znajomków i układzików,nepotyzmu,mobbingu to nie ma w żadnym mieście w Polsce.Oszukiwanie Wyborców to najwiekszy skandal.Ten pan był w Radzie Miasta był przewodniczącym tejze rady.Ale jemu chodziło nie o mieszkańców zawierzył nawiedzonej pielęgniarce i nie potrafi nic zrobić sam.Musiał wziąć "doradcę".Juz pokazał co potrafi i ten pan jak ma odrobine honoru to powinien zrezygnować.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://gorowoilaweckie.istrefa.com

istrefa gmina Górowo Iławeckie | istrefa powiat bartoszycki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Górowo Iławeckie - miasto, gmina miejska, powiat bartoszycki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 11-220


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem